jigolo

Leo Palmino yazdığı onca kitaba rağmen başarısızlığa uğramış ve yazar olarak kendini kanıtlayamamış bir yazardır. Geçimi bulaşıkçılık yaparak sağlamaya çalışmaktadır. Eski karısı bir blog açar ve burada içerikler paylaşmaya başlar . Kız arkadaşının blogunun ismi Why You Suck (Neden bu kadar berbatsın ?). Bu blog sitesi beklenmedik bir şekilde büyük bir üne ve ilgiye kavuşmuştur. Bu blog sitesinde sevgilisinin Loe hakkında yazdığı yazılar vardır ve bunlarda ilgi görmektedir.
Bu durum Leo ‘ nun canını iyiden iyiye sıkmak ve keyfini kaçırmaktadır. Ve işin enteresan yanı bu blogta yazanların hepsi bir kitap haline getirilir ve her yerde satılmaya başlanmıştır. İdealist hayalperest ve inatçı kahramanımız hayattan hep daha fazla almak istediği için her zaman kaybetmeye mahkum yaşamıştır ve çevresinden onun daha iyi olması için yapılan tavsiyelere ve verilen öğütlere kulak asmamayı tercih etmiştir. Leo bir gün bir düğüne gider bu düğünde “hayatımın kadını” diyeceği Colette‘ yi görür ama bir sorun vardır. Gittiği düğün aşık olduğu kadının düğünüdür.
Ryan Kwanten Sara Canning ve Ryan Mcpartlin gibi oyuncular bu filmde rol almışlardır. Romatik komedi olarak bu Film Seyret diye izleyiciye tavsiye edilmesi gereken bir filmdir.
Düğün gününde Colette’ le tanışır ama işler çığırından çıkmaya başlayacaktır. Bundan sonra Leo ‘nun yapması gereken şey bu dünya‘ ya ve bu kadına doğru adam olduğunu göstermesidir. Bunun için yapması gereken ne varsa yapar. Tabi bunları yapması çok az zamanı vardır ve elini çabuk tutmak zorundadır.
Bu filmde hayatta başarıya ulaşamamış ve hayattan çok şey isteyen birinin bir gün gerçek aşkı bulmasını ve bu aşkta doğru insan olduğunu göstermesi için yaptığı mücadele konu edilmektedir.
Son Çıkan Filmler içinde romantik komedi dalındaki bu filmin yönetmenliğini Jeremiah S. Chechik yapmıştır. Bu film Tim Sandlin ‘ in romanından uyarlayan isim de Megan Martin dir.
Ayrıca 2015 yılında çıkması beklenen bu tarz filmlerden önce 2014 yılında yapılan bu romantik komedi Sinema Filmi izle puanı izlenebilirlik olarak tatmin edicidir.

Leave a Reply