jigolo

Farklı ve sıra dışı haliyle adından söz ettiren ve dikkatleri her daim üzerine çekmeyi başaran güzel şarkıcı Miley Cyrus yine bir orjinallik peşinde. Özellikle özel hayatı ile verdiği demeçler ile magazin gündeminde yer alan ve çok sayıda hayranı bulunan müzik dünyasını yaramaz kızı Cyrus, bu sıralar stil ile gündem de. Instagram hesabına koyduğu hippi fotoğrafları ile yine kendinden bahsettirmeyi başardı. Anlaşılan son zamanlarda bir hayli  mutlu. Belli ki sokak tarzında ufak çaplı bir değişim yaşıyor ve stilini hafif farklılaştırma yolunda. Bakalım hayranları bu duruma ne diyecek? Eğer ki hippi hayatının renkli dünyasına geçiş yapacaksa bu stili de kendisine yakıştırmayı başarır gibi gözüküyor. Ne dersiniz?

Farklı ve sıra dışı haliyle adından söz ettiren ve dikkatleri her daim üzerine çekmeyi başaran güzel şarkıcı Miley Cyrus yine bir orjinallik peşinde.

Özellikle özel hayatı ile verdiği demeçler ile magazin gündeminde yer alan ve çok sayıda hayranı bulunan müzik dünyasını yaramaz kızı Cyrus, bu sıralar stil ile gündem de. Instagram hesabına koyduğu hippi fotoğrafları ile yine kendinden bahsettirmeyi başardı. Anlaşılan son zamanlarda bir hayli  mutlu. Belli ki sokak tarzında ufak çaplı bir değişim yaşıyor ve stilini hafif farklılaştırma yolunda. Bakalım hayranları bu duruma ne diyecek? Eğer ki hippi hayatının renkli dünyasına geçiş yapacaksa bu stili de kendisine yakıştırmayı başarır gibi gözüküyor. Ne dersiniz?

Leave a Reply