jigolo

Jigololar Nelerden Hoşlanır? Sorusunun cevabı oldukça çoktur. Sizler nasıl’ki Aradığınız Jigolonun, yakışıklı, yapılı, uzun boylu, kibar, saygılı ve performansının yüksek olmasını istiyorsanız, Jigolo Üyelerimizin’de bazı hassas olduğu noktalar tabi’ki var. Bunların en başında, güvenilirlik, temizlik ve saygı gelmektedir. Sizin Partnerinizden beklentileriniz nelerse, Partnerinizin’de sizden bu konularda beklentileri olacaktır. Mutlu olmak istiyorsanız, önce mutlu  etmeyi bilmek gerekir.

Jigololar’ın hoşlandıkları şeylerin en başında para kazanmakla beraber pahalı hediyeler almak gelir. Kaliteli saatler, markalı kıyafetler, belki de bir araba bütün Jigolo’ların rüyalarını süsler. Hakkını vererek Jigololuk yapan erkekler için bu artık rüya olmaktan çıkar ve gerçeğe dönüşür. Her Jigolo’nun kendine has kriterleri vardır ve hoşlandıkları şeyler farklı farklıdır. Siz bir Jigolo olarak nelerden hoşlanabileceğinizi netleştirirseniz birlikte olduğunuz Zengin ve Olgun Bayanlardan bunları talep edebilirsiniz.

Cebinde parası olmasa bile lüks yaşamaktan hoşlanan Jigololar var. Kaliteli restaurantlarda hafif müzik eşliğinde akşam yemekleri, gece alemlerinin en gözde mekanlarında eğlenmek ve yurtiçi yurtdışı tatil hedefi olan Jigololar genellikle uzun süreli beraberlikler peşindeler. Zengin ve Dul Bayanlar ile birlikte olan Rentboylar için bu saydıklarımız para kazanmaktan çok daha önemlidir. Jigolo Arayan Bayanlar da bu tarz Jigololar ile birlikte olmanın daha keyifli ve güvenilir olacağını düşünürler.

Leave a Reply