Jigolo elit ve olgun bayanların kendilerini hayatın stresini unutturacak ve istekleri doğrultusunda hareket edip onlara Dostluk yapacak erkeklere denir. Jigolo bu işi ister ücret karşılığı ister hiç bir ücret talep etmeden yapar. Jigolo isteyen kişiler ile sadece günlük görüşmeler değil tatil ve gezi arkadaşlığı yapmak da söz konusudur. Son yıllarda hızla gelişen Jigolo Sektörü günümüz Türkiye’sinde yaygınlaşmaya başlamıştır. Jigolo nun bir diğer adı Rentboy‘dur.

Her Jigolo para karşılığı Jigololuk yapmaz demiştik. Bunu biraz açalım isterseniz. Sadece cinsellik yaşamak isteyen Jigololar da var. Pahalı ve değişik hediyeler alarak Jigololuk yapan erkek sayısı da oldukça fazla. Kıbrıs Casinolarında kumar oynamak, yurtdışı seyahatlerinde Zengin Bayanlara Jigolo olarak hizmet vermek için de Jigololuk yapan erkekler olduğu bir gerçek. Yani her Jigolo’nun kendince bir tarzı var. Tarzınızı belirlemek ve portföyünüzü genişletmek sizin elinizde aslında.

Hedefleriniz sizin önemli olmalı ve bu konuda hırslı olmalısınız. Kafanızdaki Jigolo Nedir sorusunun cevabı hayat standartlarınızın üst düzeyde olabileceğini gösteriyorsa şimdiye kadar gereksiz zaman kaybetmişsiniz demek ki. Aranılan bir Rentboy Olmak için çıtanızı yükseltin biraz. Durduğunuz yerde size hiçbir Jigolo İsteyen Kadın ulaşamaz. Çevrenizde Jigololuk yaptığını bildiğiniz birileri varsa onlardan fikir alabilirsiniz. Aldığınız bilgiler yeterli gelmediyse sizin için kurulmuş Gerçek Jigolo Sitemizden bize ulaşın.

Jigolo Nedir? Bu sorunun en net cevabı şüphesiz ki gizlilik ve güvenilirlikten geçer. Jigolo Arayan Bayanların en büyük korkusu bir Jigolo ile yaşadıklarının başkaları tarafından duyulması, bilinmesidir. Önce size güvenmeleri çok önemli. Bunu sağladığınız taktirde vazgeçilmez bir Jigolo olursunuz onların gözünde. Herhangi bir konuda sizden zarar görmeyecekleri konusunda emin olduklarında başka başka Jigololar aramaktansa güvenebilecekleri bir Jigolo ile süreklilik yaşamak isterler. Bu yüzden bu konuda kendinizde gördüğünüz birtakım eksiklikler varsa önce bunları gidermeye çalışmak sizin için büyük avantaj olacaktır.

Sevgili Rentboylar, çılgın yaz partilerine hazır mısınız? Havaların ısınmasıyla birlikte Jigolo Arayanlar yavaş yavaş hareketlenmeye başlar artık. Çılgın partilerde show yapmanızı isteyenler olacaktır. Veya bu partilerden birinde kendisine Kavalyelik yapmanızı isteyecek Jigolo Arayan Olgun Bayanlar da olabilir. Partinin sonunda geceye aynı çılgınlıkla yatakta devam etmek isteyen Evli Çiftler de sizden talepte bulunabilirler. Bunlara henüz hazır değilseniz, donanımlarınızı tamamlamanızı tavseyi ederiz.

 

Jigolo-nedir