jigolo

Cinsellik insanoğlunun geçmişinden bugüne kadar her donemde genel itibari ile özel bir yerde tutulmuş ve evli çiftlerin mutluluk sırları arasında yer almıştır. Cinsellik erkek ile kadının arasında bütün bir hayat boyunca fıtrat icabı oluşan isteme-haz duygusunun fiiliyata dönüşme şeklidir. Bunların yanında Seks denilince cinselliğin bir kısmı akla gelmekle birlikte cinsellik biraz daha geniş manada düşünülmelidir.
İnsanların doğumundan ölümüne kadar geçen sürede hem kadın hem de erkek için karşı cinsle yaşamak istediği cinsellik pek çok ırkında sebebi ve başlangıcıdır. Televizyonlarda radyo ve videolarda pek çok cinsellikle ya da seksle ilgili görüntü izlenmekte duymakta ve bu tip işler için profesyonel kişiler bile yetişmektedir. Seks işçileri seks kadınları gibi çalışanlardan da bahsedebiliriz. Seks içerikli video ve resimler toplumun her kesiminde izlenebilme oranı yüksek olmakla birlikte genelde yetişkinlerle ilgili yapılan bu çekim ve videolar çok satılmakta ve çok paylaşılmaktadır. Cinsellikle ilgili söylenebilecek durumlar arasında ve en yaygın olan kısmı Cinsel Film izleyenler biraz daha cinsel Pozisyon olarak da adlandırabileceğimiz seks türleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilirler.
Özellikle evli çiftlerin çok sık başvurduğu bu pozisyonlar: yetişkin filmler de oldukça görülür ki Erkeğin üste oluşu kadın ve erkeğin yan yana oluşu arakadan sarılarak birleşme gibi örneklerle çoğaltılabilir. Bu tip pozisyonlar erkek ile kadın arasında ki cinsel hazzı fazlalaştırmakla birlikte monoton birleşme şekillerini de eritmektedir. Sonuç itibari ile erotiklik seks ve cinsellik hayatımızın vazgeçilmezleri arasındadır.

2 thoughts on “Erotizim

  1. Numan 22 dedi ki:

    Merhaba Ben Numan 22 Yas 1.81 boy 74 kg sarisin biriyim benimle tanismak isteyen bayanlar bekliyorum.. 0534 050 7610

  2. guven dedi ki:

    Slm bengüven 23 yasındayım iliskiye girecek bayan arıyorum elazıgdan tlf 05395660524

Leave a Reply