Selam Arkadaş ve Kavalye arayan hanımlar Jigolo Sernard ben İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum. 27 yaşında 1,85 boyunda geniş omuzlu atletik yapılıyım. İstanbul, Kocaeli ve yakın şehirlerde Jigolo bulmak istiyorsanız benim temaz kurmadan seçim yapmayın. 0541 737 23 25 numaramdan bana ulaşın.

Herkese selam ben Jigolo Gomiz Bursa’da ikamet ediyorum. Arkadaş arayan zengin bayanlar ile ilgileniyorum. Neşeli ve eğlenceli kişiliğim ile Olgun bayanların hayatına renk katma istiyorum. Sizlerde bakımlı ve güvenilir bir partner isterseniz bana ulaşın.

Selam ben Jigolo Felipe işim gereği Muğla ve İstanbul illerinde bulunuyorum. Jigolo isteyen bayanlar ile unutulmaz anlar yaşamak istiyorum. Olgun bayanlar sizleri çok mutlu edeceğime emin olabilirsiniz. Telefonumdan ulaşarak merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Leo Palmino yazdığı onca kitaba rağmen başarısızlığa uğramış ve yazar olarak kendini kanıtlayamamış bir yazardır. Geçimi bulaşıkçılık yaparak sağlamaya çalışmaktadır. Eski karısı bir blog açar ve burada içerikler paylaşmaya başlar . Kız arkadaşının blogunun ismi Why You Suck (Neden bu kadar berbatsın ?). Bu blog sitesi beklenmedik bir şekilde büyük bir üne ve ilgiye kavuşmuştur. […]