Edirne’ den Selamlar ben Jigolo Cenk. 26 yaşında kendini yetiştirmiş kültürlü ve bakımlıyım. 1,80 boyunda atletik vücut ölçülerine sahibim. Edirne ve civar şehirlerinde Jigolo arayan olgun bayanlar ve genç kızlar sizlere üstün performansım ile mükemmel dakikalar yaşatacağıma emin olabilirsiniz.  

Merhaba herkese Jigolo ve Arkadaş arayanlara eşlik etmek için buradayım. Tatil ve Eğlence hayatınızda sizlere her mekanda rahatlıkla eşlik edecek donanıma sahip kendini yetiştirmiş kültürlü bir Jigoloyum. İstanbul genelinden bana ulaşın.  

Selamlar Osmaniye’ den herkese ben Jigolo İyimser. Osmaniye ve yakın illerde İyimser bir Jigolo ile arzuladığınız mutluluğu bulmak için bana telefonumdan ulaşabilirsiniz.  

Artık film izlemek için internet uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Klasik şekilde, tv kanallarından sevdiğiniz filmlerin çıkmasını beklemek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, internet ortamında, kaliteli film sitelerinden en sevdiğiniz filmleri, birkaç basit işlemle tıklayıp izleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, gerçekten kaliteli ve zengin içerikli bir film sitesi bulmak ve üye olmaktadır. Bu anlamda, en iyi seçeneklerden biri […]

Selam Tekirdağ Çorlu’ dan ben Jigolo Atakan. 33 yaşında 1,83 boyunda fit vücut hatlarına sahibim. Marmara Bölgesi genelinde sizlere gerek Dost gerekse Arkadaş olabilecek kapasitedeyim. Jigolo isteyen herkes bana telefonumdan ulaşabilir.  

Ankara’ dan selam ben Jigolo Sevecen. Deneyimli ve sizlere her ortamdan eşlik edebilecek kapasiteye sahip kültürlü bir Jigoloyum. Ankara ve yakın illerde Jigolo arayan Kadınlar ile dostluk ve arkadaşlık kurmak için buradayım. Arayın Mutluluğa birlikte yelken açalım.  

Merhaba ben Jigolo Cix Kaan. 24 yaşında karizmatik bir Jigoloyum. İstanbul genelinde mutsuzluk ve yalnızlık yaşayan bayanlar telefonumdan bana ulaşın sizlere unutulmaz saatler yaşatayım.  

Merhaba jigolo arayan güzel ve alımlı bayanlar. Ben yakışıklı ve olgun jigolo Birkan. 26 yaşında 1.78 boyunda 74 kilo ağırlığında oldukça karizma ve çekici bir yapıya sahip biriyim. Fit vücut ölçülerine sahip kültürlü ve bakımlı bir jigoloyum. Sizlerde deneyimli ve karizmatik jigolo Birkan ile unutulmaz saatler yaşamak isterseniz eğer bana telefon numaramdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  

Merhaba sıkı dostluk ve arkadaşlık arayan bayanlar. Ben sizlere her ortamda eşlik edecek bakımlı ve deneyimli Kavalye Celal İstanbul’da ikamet ediyorum. Jigolo ve arkadaş arayanlar ile İstanbul genelinde ilgilenebilirim. Sizlerde sempatik Jigolo Celal ile gerçek mutluluğu bulmak isterseniz telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.